Grafický laborant

Jméno/Firma
PRESTIGE PHOTO s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Tisk, vydavatelství a polygrafie
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme Prestige Photo - přes 30 let fotíme školní třídy a portréty dětí v mateřských, základních a středních školách. Jsme jednou z nejvýraznějších společností v oboru školní fotografie na českém trhu.

Náplň práce:

- úprava školních fotografií pro tisk podle přání fotografa - retuše portrétů, úpravy expozice, ořezy, vkládání do šablon atd.

- prioritou pro nás je rychlé a pečlivé zpracování zakázek, nikoliv kreativita.

Co od Vás očekáváme:

- umíš dobře pracovat s Lightroomem

- máš zkušenosti s prací ve Photoshopu

- baví Tě zabývat se barevností a kompozicí

- jsi samostatný/á, pečlivý/á

- vzdělání není podmínkou

- bydlíš v dojezdový vzdálenosti (max 1h) od naší provozovny

Co Vám můžeme nabídnout:

- práce na plný úvazek na pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- příležitost se naučit pracovat s technologiemi v oblasti zpracování fotografií a tisku

- 5 týdnů dovolené s možností výběru neplaceného volna v létě

- mzda 32 000 - 40 000 Kč podle sezónního vytížení

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí