DevOps Inženýr

Jméno/Firma
DYNATECH, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Úvazek
Plný, Živnostenský list
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme česká společnost s dlouhou tradicí, která se specializuje na softwarový vývoj pro finanční řízení samosprávných celků. Naše cesta začala v roce 1997 a od té doby jsme se stali silným hráčem v této oblasti. Naším cílem je modernizovat veřejnou správu, přinášet digitalizaci a automatizaci, a tím zvyšovat efektivitu života každého z nás.

Co Vás čeká

  • Inovace a technologie: Pracujeme s nejmodernějšími nástroji a umělou inteligencí. Máme cloudové prostředí, Kubernetes, Docker, Prometheus, Azure DEVOPS Pipelines a .NET6.

  • Agilní řízení: U nás nejsou zdlouhavé korporátní procesy. Místo toho se zaměřujeme na produktivitu a rychlost při zavádění změn.

  • Spolupráce v týmu: Jsme malý, pohodový tým, který si navzájem pomáhá. Home office je možný, a to dle dohody, včetně dalších benefitů.

  • Variabilita spolupráce: Nabízíme HPP i IČO, takže si můžete vybrat, co Vám nejlépe vyhovuje.

  • Flexibilní pracovní doba: U nás nejsou rigidní pracovní hodiny. Respektujeme individuální potřeby našich zaměstnanců.

  • Přátelský management: Vaše nápady jsou více než vítány!

  • Stabilita: Naším klientem je státní veřejná správa. Stabilita je klíčovým faktorem

  • Osobní růst: Naše různorodé projekty Vám otevřou nové obzory.

  • Technologické inovace: Můžete navrhovat inovace produktu a spolupodílet se na jeho úspěchu.

Co po vás požadujeme

  • Znalost principů síťového provozu a linuxových prostředí: Měli byste mít hluboké porozumění síťovým konceptům a schopnost pracovat s linuxovými systémy.

  • Zkušenosti s CI/CD procesy: Rozumění a praxe v kontinuální integraci a nasazování jsou klíčové.

  • Dobrá uživatelská znalost Gitu: Schopnost efektivně používat Git pro verzování kódu.

  • Dobrá znalost skriptovacího jazyka: Měli byste mít zkušenosti s alespoň jedním ze skriptovacích jazyků, jako je BASH, PowerShell nebo Python.

  • Znalost technologií: Měli byste mít povědomí o alespoň jedné nebo více z následujících technologií: Kubernetes, .NET6, .NET8, Docker, TeamCity, Prometheus, Grafana, Azure DEVOPS Pipelines a Azure AKS.

Pokud máte tyto dovednosti a jste připraveni přispět k úspěchu našeho týmu, rádi vás uvítáme!

Kontaktujte nás

  • Jitka Kvapilová

  • +420 774 115 230

  • kvapilova@dynatech.cz

Rádi se domluvíme na osobním setkání.