Zaměstnanec CD - automechanik

Jméno/Firma
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Pracoviště
Brno
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  zajišťuje udržování provozuschopnosti automobilového parku včetně jejího efektivního využívání, základních oprav a údržby v rozsahu CD Brno

  zajišťuje servisování vozidel (výměna oleje, filtry, přezouvání pneu, mytí, čištění, zajišťování a příprava na STK )

  zajišťuje nákup náhradních dílů a spotřebního materiálu, vede příruční sklad

  zajišťuje příležitostnou přepravu osob nebo nákladu referentským vozidlem

  zajišťuje další činnosti dle pokynů vedoucího

Požadavky:

  Výuční list v oboru automechanik, popřípadě vzdělání v technickém směru

  Řidičský průkaz sk. B

  Základní znalosti práce s počítačem

  Fyzická a zdravotní způsobilost

Nástup: dohodou

Pracovní poměr: doba neurčitá

Pracovní úvazek: 40 hod/týden

Pracovní doba: 6,00 – 14,30 hod

Platové zařazení: plat dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 10. platová třída

Místo výkonu práce: ÚKZÚZ, Oddělení majetkové správy, Hroznova 2, 603 00  Brno

Bližší informace: Ing. Vladimír Koláček, vedoucí oddělení majetkové správy, tel.: 737 267 560, vladimir.kolacek@ukzuz.gov.cz

Nabízíme: 200 hodin dovolené + 10 dní indispozičního volna navíc, příspěvek na stravování formou paušálního příspěvku,  příspěvek na důchodové pojištění, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání, příjemný pracovní kolektiv.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 23.10.2024 na email: kariera@ukzuz.gov.cz, pod značkou Zaměstnanec CD – Oddělení majetkové správy, č.j. UKZUZ 164733/2024.

V případě zájmu Vás budeme kontaktovat.