Asistent/ka ředitele

Jméno/Firma
NSE Solutions, s.r.o.
Pracoviště
Pacov
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máš zkušenost s objednáváním materiálu nebo běžnou administrativní agendou a jsi komunikativní? Pak jsi narazil/a na ideální nabídku!

Jaká bude náplň pracovního dne?

  • Důležitý bude zodpovědný přístup při zpracování objednávek a dodávek materiálu, zboží a služeb

  • Budeš také zajišťovat plynulé zásobování výroby dle daných požadavků

  • Součástí bude i spolupráce se stabilními dodavateli a vyhledávání nových dodavatelů

  • V neposlední řadě zajišťování kancelářských potřeb, příprava podkladů, a taková ta běžná administrativní agenda

Co požadujeme a oceníme?

  • Výhodou bude zkušenost s nákupem či obchodem, ale nejedná se o podmínku

  • Minimální vzdělání SŠ s maturitou

  • Určitě využiješ svoji dobrou znalost anglického a německého jazyka, pokud umíš i španělsky bude to fajn, ale to už není tak důležité

  • Super bude, pokud jsi komunikativní, samostatný/á a spolehlivý/á

Jaké budou tvoje odměny?

Dostáváme se k tomu, co každého nejvíc zajímá, odměna:

  • Plat od 28 000 - 32 000 Kč/měsíc

  • Práce na plný úvazek a jednosměnný provoz

  • Další výhody jako stravenkový paušál či motivační finanční ohodnocení

Pokud Tě tato nabídka zaujala, zašli svůj životopis na v.prinz@nses.cz nebo si sjednej osobní schůzku na tel. čísle +420 774 487 700.