Prodavač/ka v pekárně

Jméno/Firma
Pekárna Le Caveau
Pracoviště
Praha
Úvazek
Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Le Caveau je francouzská řemeslná pekárna se dvěma pobočkami v Praze. Pečeme bagety, chleby, croissanty a další pečivo z kvalitních surovin.

Hledáme brigádníky pro prodej pečiva na našich pobočkách na náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 a v Krymské, Praha 10.

Náplň práce:

-        Prodej pečiva, obložených baget, sýrů

-        Doplňování zboží do regálů

-        Komunikace se zákazníky, práce s prodejním systémem

-        Úklid prodejny

Nabízíme:

-        Práce na DPP (150,- Kč čistého/hod)

-        Plánování směn dle časových možností (např. 1-2 směny týdně)

-        Možnosti směn:

o   po-pá 7:30-14:30

o   so 7:30-15:00

Místo výkonu práce:

o   náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3

Požadujeme:

-        Samostatnost a spolehlivost

-        Příjemné vystupování

Pokud máte o práci zájem, pošlete životopis nebo krátký mail s popisem Vašich zkušeností na pracelecaveau@seznam.cz.