Brusič - měsíční čistá mzda 36.800,- Kč + ubytování DAT756

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Chrudim
Vytvořeno
10. 10. 2024

Ovládáte výkresovou dokumentaci a máte zkušenosti na obdobné pozici? Pokud ano, neváhejte a dejte nám vědět!

Nabízíme práci s ubytováním a volnými víkendy!

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda až 36.800,- Kč včetně diet a příplatků

  • Denní diety 333,- Kč

  • Příplatek za odpolední a noční směny

  • Zajištěné ubytování

  • 25 dní dovolené

  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně

  • Víkendy volné

  • Firemní restaurace

  • Možnost týdenních záloh

  • Možnost přesčasů

  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000 Kč!

  • Možnost kariérního růstu

  • Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:

  • Práce na konvenčních bruskách na kulato a na díru

  • Měření vyrobených dílů

Požadavky:

  • Znalost práce na bruskách podmínkou

  • Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxe s měřidly (komunální i digitální)