Seřizovač CNC - měsíční čistá mzda 42.200,- Kč + ubytování DAT756

Jméno/Firma
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Pracoviště
Chrudim
Vytvořeno
10. 10. 2024

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit? Pokud ano, přidejte se k nám! Nabízíme práci s ubytováním a volnými víkendy!

Nabízíme:

  • Měsíční čistá mzda až 42.200,- Kč včetně diet a příplatků

  • Denní diety 331,- Kč

  • Příplatek za odpolední a noční směny

  • Zajištěné ubytování

  • 25 dní dovolené

  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod. denně

  • Víkendy volné

  • Firemní restaurace

  • Možnost týdenních záloh

  • Možnost přesčasů

  • Odměna za doporučení zaměstnance až 5 000 Kč!

  • Možnost kariérního růstu

  • Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:

  • Stanovení postupů, prostředků a metod obrábění kovů

  • Připravování pracovního procesu

  • Ovládání a seřizování vertikálních i horizontálních CNC strojů

  • Práce s operačními systémy Heiden, Sinumerik, Okuma OSP a Fanuc

Požadujeme:

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Praxe na obdobné pozici

  • Praxe se seřizováním strojů