ELEKTROSPECIALISTA JUNIOR 35- 42.000 Kč

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Informatika a IT služby
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jsi junior , absolvent nebo i mírně pokročilý nadšenec do elektroniky, IT případně tě zajímá spíše "jemná" strojařina a špičková zdravotnická technika? Pak Tě rádi uvidíme!
Jsme mezinárodní firma zabývající se vývojem a výrobou jemné elektroniky a hledáme mladé kolegy do týmu. Pokud máš zájem o profesní růst a chuť na sobě pracovat, pak se nám ozvi!
Pošli svoje CV a potkáme se u nás

Náplň práce:

* Montáže, úpravy a testy špičkové elektroniky
* Testování přístrojů a odlaďování chyb
* HW a SW testování a uvádění do provozu
* Komunikace s kolegy ze zahraničí i v ČR

Co od Vás očekáváme:

* Technické vzdělání - ideálně elektro, IT nebo strojní
* Vyhláška 50 výhodou! - Slovenská nám vyhovuje, případně pomůžeme s obnovou nebo máte možnost si vyhlášku dodělat!
* Základní orientace ve schématech
* Profesní růst a dlouhodobá spolupráce
* Základní angličtina

Co Vám můžeme nabídnout:

* Vítáme absolventy technických a elektro oborů!
* Práce na 1směnu a pružná pracovní doba od pondělí do pátku
* Práce v mezinárodní firmě s možností profesního růstu
* Rozvojové a jazykové kurzy
* Zaměstnanecké benefity a různé akce

* Místo práce: Brno město