Kvalitář Ve Výrobě (35.000 - 40.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat jako kontrolor kvality a máte alespoň krátkou praxi z výrobní společnosti z obdobné pozice? Nevadí Vám práce ve 3směnném provozu? Pošlete nám životopis na pozici KVALITÁŘ VE VÝROBĚ (35.000 - 40.000 KČ)

Náplň práce:

* Kontrola kvality na začátku procesu výroby i během a na jejím konci
* Třídění špatně vyrobených kusů
* Tvorba a vedení evidence ohledně výroby

Co od Vás očekáváme:

* Minimálně výuční list (technického směru výhodou)
* Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
* Praxe na podobné pozici
* Ochotu pracovat ve 3S provozu - bez víkendů!

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Zkrácenou pracovní dobu
* Příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
* Závodní jídelnu
* Dotované stravování
* Místo výkonu práce: Chotěboř

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti