Mistr - 1 směna

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Ústí nad Orlicí
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Popis pozice:

Hledáme kolegu s technickým zaměřením a zkušenostmi s vedením výrobního týmu (strojírenství, svařovna, obrobna, montáž apod.)

Náplň práce:

  • řízení úseku svařovny
  • rozdělování a kontrola práce
  • vedení týmu 35 lidí
  • spolupráce s výrobním ředitelem
  • účast na výrobních schůzkách
  • přejímání materiálu pro oddělení
  • příslušná administrativa (docházky, odměny, BOZP)

Profil kandidáta:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • orientace v technické dokumentaci
  • praxe na podobné pozici
  • zkušenosti s vedením lidí
  • pečlivost, zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

  • práci se zkušeným týmem a skvělým šéfem
  • 1 směnný režim do 14:30
  • dovolenou navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijko a dovolenou
  • věrnostní odměny

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění