Referent/ka (ekonom/ekonomka) odboru školství MČ Praha 3

Jméno/Firma
Městská část Praha 3
Pracoviště
Praha
Profese
Bankovnictví
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Zabýváme se výkonem přenesené působnosti státní správy a samosprávy ve Strašnicích, Vysočanech, na Vinohradech a Žižkově. Máme na starosti provoz elektronické úřední desky. Také pořádáme kulturní a společenské akce.

O nás

Městská část Praha 3, územně samosprávný celek.

Popis

Oznámení o volném pracovním místu

Městská část Praha 3 přijme referenta/referentku odboru školství (ekonoma/ekonomku)

Hlavní náplň práce: zpracování rozpočtu odboru školství včetně projektů MŠMT, fakturace a objednávky, kontrola rozpočtů a výkazů škol včetně metodické podpory, zpracování statistických výkazů, spolupráce na stanovení výše příspěvku zřizovatele na provoz škol.

Požadavky na vzdělání: vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání, popř. středoškolské vzdělání s využitím § 3 odst. 3 a 4 NV 341/2017.

Praxe: praxe v oblasti rozpočtového hospodaření, zkušenosti s účetnictvím školských organizací, vítány.

Znalosti: znalost rozpočtové skladby (vyhlášky č. 412/2021 Sb.) a účetnictví výhodou.

Další požadavky, schopnosti: výborné komunikační schopnosti v mluveném i písemném projevu, spolehlivost, ochota učit se a přizpůsobit se novým požadavkům, samostatnost, pečlivost.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou, s místem výkonu práce Praha 3, v platové třídě 10 (tarifní plat v rozmezí od 23 390,--Kč do 34 370,--Kč podle započitatelné praxe), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; s možností postupného přiznání osobního příplatku dle ustanovení § 131 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Osobní příplatek může být přiznán v rozmezí od 4 000,--Kč do 17 000,--Kč.

Nástup dohodou.

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, Ticket restaurant (150,--Kč/den), Ticket Benefits (až 500,--Kč/měsíc), příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) nebo na životní pojištění, možnost částečné práce z domova.

Přihláška: profesní životopis zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře nejpozději do 31. 10. 2024.

Bližší informace Mgr. Dagmar Novotná Ouřadová, vedoucí odboru školství, tel.:   zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif