Projektový nákupčí

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Prodej a obchod
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro výrobní společnost v Plzni hledáme projektového nákupčího.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a komunikativní úroveň anglického jazyka, dejte nám o sobě vědět!

Nástup možný ihned.

Popis pozice:

  • Nákup materiálu a služeb pro svěřené projekty
  • Plánování dodávek materiálu dle potřeb
  • Komunikace s dodavateli v ČR i zahraničí
  • Hodnocení a výběr nových dodavatelů

Profil kandidáta:

  • Zkušenosti z pozice nákupčího
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Možnost Home office
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování/stravenky
  • Sick day
  • Odborná a rozvojová školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění