Řidič kamionu MKD sk. C+E volné víkendy

Jméno/Firma
pbtrade, s.r.o.
Pracoviště
Humpolec
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jsme rodinná společnost zabývající se autodopravou jak mezinárodní tak vnitrostátní a autoservisem. Máme cca 20 zaměstnanců. V našem vozovém parku je celé portfolio od malých dodávek přes sólo nákladní automobily po velké kamiony. Do zahraničí jezdíme převážně Itálii, Rakousko, Německo a Dánsko. Nejčastěji se jedná o přepravy export z Čech / import zpět do Čech. Značnou část přeprav jezdíme pravidelně pro stejné zákazníky. Každý řidič má přiděleno své vozidlo a pokud má volno nebo dovolenou tak mu s ním nikdo nejezdí. Řidiči mají možnost parkovat svá vozidla v místě bydliště.

Popis pozice

  • Hledáme řidiče na návěs 13,6 pro MKD - sk. C+E

Požadujeme

  • Řidičský průkaz C+E

  • Profesní průkaz

  • Kartu do digitálního tachografu

  • Slušné vystupování/jednání

Nabízíme

  • Technické zázemí vlastního servisu

  • Pracovní doba pondělí až pátek

  • Možnost parkování v místě bydliště

  • Pravidelná mzda + diety

  • Nástup možný ihned

  • zaměstnání na HPP

  • Zázemí rodinné společnosti s osobním přístupem ke každému zaměstnanci

  • mzda od 45.000 do 65.000 Kč čistého včetně diet

Máte dotaz?

  • +420 722 132 090

  • info@pbtrade.cz