Provozní asistentka rekreačního areálu

Jméno/Firma
PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
Pracoviště
Zlín
Vytvořeno
10. 10. 2024

Mimořádná pracovní nabídka: Provozní asistentka rekreačního areálu.

Lokalita: Zlín a okres Vsetín Mzda: 40 000 45 000 Kč / měsíc

Popis pozice:

Pro rozšíření týmu hledáme zkušenou a spolehlivou Provozní asistentku do sportovního rekreačního areálu. Vaším hlavním úkolem bude správa a organizace domácnosti, která zahrnuje širokou škálu aktivit od péče o domácnost až po podporu provozních činností. Hledáme někoho, kdo má vynikající organizační schopnosti, umí pracovat samostatně a je flexibilní při plnění různých úkolů.

Náplň práce:

  • Zajištění úklidu a udržování čistoty v domácnosti

  • Organizace domácích úkolů a správa harmonogramu

  • Pomoc s přípravou jídel a zajištění stravování

  • Podpora při běžných provozních činnostech

  • Objednávky a zajištění materiálu pro chod provozu

  • Další úkoly dle instrukcí vedení firmy

Požadavky:

  • Zkušenost s provozem domácnosti a péčí o domácí prostředí

  • Dobré organizační schopnosti a schopnost práce pod tlakem

  • Schopnost efektivně plánovat úkoly

  • Spolehlivost a pečlivost

  • Schopnost komunikovat a spolupracovat s ostatními členy týmu

Nabízíme:

  • Mimořádně atraktivní finanční ohodnocení

  • Odměny až do výše 50 % dle odvedené práce a nasazení

  • Stabilní a dlouhodobá pracovní příležitost s možností finančního i pracovního růstu

  • Přátelské pracovní prostředí

  • Možnost osobního a profesního rozvoje

Pokud máte vážný zájem o tuto atraktivní pozici a splňujete požadavky, zašlete svůj životopis a motivační dopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

E-mail pro zaslání životopisu: personalni@ifzone.eu

Těšíme se na spolupráci s vámi!