Svářeč/ Svářečka

Jméno/Firma
ZRUP Příbram a.s.
Pracoviště
Příbram
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Co od Vás očekáváme:

  • Vyučení / SŠ vzdělání technického/strojírenského směru

  • Platný svářečský průkaz CO2/ZK135 nebo TIG/ZK141 mezinárodní cert. EN 287 výhodou

  • Znalost a dobrá orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxe v oblasti zakázkové kovovýroby výhodou

  • Samostatnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, flexibilita

Co bude Vaše náplň práce:

  • Svařování dle výkresů

  • Broušení dílců, dokončení výrobků před povrchovou úpravu

  • Práce s technickou dokumentací

  • Měření a kontrola zhotovených dílců

  • Údržba strojů, nástrojů a jiných pracovních pomůcek

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smlouva na dobu určitou - po roce doba neurčitá

  • Firemní akce - Vánoční večírek, letní grilování, sportovní den

  • Nadstandartní finanční ohodnocení

  • Firemní tarif - Vodafone

  • Odměna za doporučení kandidáta

  • Možnost kariérního růstu

  • Občerstvení na pracovišti - "zdravé středy s ovocem"

  • Stravenky v hodnotě 160Kč/den

  • Odborná školení

Nástup: ihned

Místo pracoviště: Příbram

Požadované vzdělání: Základní

Typ úvazku: Práce na plný úvazek

Pokud by se Vám líbilo pracovat na této pozici, budeme rádi, když nám pošlete životopis nebo zavoláte.

Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontaktní osoba:

Kristýna Donátová

Tel.: 602 479 811

personalni@zrup.cz