Servisní technik (m/ž)

Jméno/Firma
Randstad HR Solutions s.r.o.
Pracoviště
Pardubice
Profese
Chemie a potravinářství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro největšího výrobce nápojů ve světě hledáme technika s elektrotechnickou vyhláškou. Máte elektrotechnickou vyhlášku a jste technický typ? Přidejte se k nám. Hledáme servisního technika pro Pardubický a Královehradecký kraj.

co budete dělat :

  • opravovat zařízení (lednice, nápojové zařízení) ve svém regionu (restaurace, školy, úřady)
  • pravidelně udržovat zařízení
  • revizní kontrolu zařízení
  • budete mít zodpovědnost za inventuru (náhradní díly, nářadí, ochranné pracovní pomůcky)

co vám nabídneme :

  • práci na plný úvazek
  • jednosměnný provoz
  • stabilní mzdové ohodnocení
  • bonusový systém 15% z hrubé mzdy - měsíčně
  • služební automobil
  • otevřenost a týmovou práci
  • neformálních vztahy
  • osobní profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • spoustu zaměstnaneckých výhod

co od vás očekáváme :

  • SŠ vzdělání obor elektro
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. paragraf 6 nebo NV č. 194/2022
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • bydliště ve svěřené lokalitě (Pardubice, Hradec Králové a okolí)
  • samostatnost
  • umět si zorganizovat práci
  • komunikační a organizační dovednosti

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění