Údržbář - správa budovy ????

Jméno/Firma
VINCI Facilities Česká republika, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme VINCI Facilities Česká republika, součást nadnárodní skupiny VINCI, která se specializuje na správu nemovitostí, integrovaný a technický facility management. Naším cílem je poskytovat kvalitní a komplexní služby v oblasti správy a údržby objektů. Na trhu se pohybujeme s renomé stabilní a inovativní společnosti, kde klademe důraz na profesionalitu a vysoký standard služeb.

Hledáme nového pro-zákaznicky orientovaného kolegu pro doplnění čtyřčlenného týmu s vášní pro technickou správu budov, který rozšíří naše řady a pomůže nám udržovat vysokou úroveň našich služeb. Ideální kandidát by měl být komunikativní, pečlivý a mít schopnost efektivně řešit problémy.

Náplň práce:

  • Správa svěřeného objektu – kancelářské budovy včetně pravidelných kontrol a údržby.
  • Zajištění běžné údržby a oprav – odpovědnost za údržbu a opravy budovy.
  • Odečty médií – pravidelné monitorování spotřeby energií a dalších médií.
  • Součinnost s externími dodavateli – koordinace a kontrola práce externích služeb.
  • Komunikace se zákazníkem – zajištění spokojenosti klientů a efektivní řešení jejich požadavků.

Co od Vás očekáváme:

Nezbytné:

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru.
  • Zkušenosti v oblasti správy a údržby objektů.
  • Pro-zákaznická orientace, komunikativnost, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu.

Výhodou:

  • Vyhláška 50 par. 6 – není podmínkou, ale výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:

Benefity:

  • Stravenkový paušál – příspěvek na stravování.
  • Pracovní oblečení – vybavení pro výkon práce.
  • Možnost externí spolupráce – flexibilní pracovní možnosti.

  • Zázemí významné a stabilní společnosti – příležitost pracovat v renomované firmě.
  • Pracovní doba Po - Pá / 8 hod. denně – standardní pracovní režim.

Nástup je možný ihned. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis. Odpovíme Vám co nejdříve.

Tým VINCI Facilities Česká republika, s.r.o.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování