Asistentka

Jméno/Firma
UNiBON Production s.r.o.
Pracoviště
Praha
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Administrativa
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme přední výrobce designového nábytku, který spojuje estetiku s funkčností. Naše produkty najdete v předních prodejnách a interiérech po celé Evropě, i ve světě. Přinášíme nové trendy do světa designu. Nabízíme kvalitu, kompletní servis a profesionální přístup. Cílíme na nejvýznamnější značky v oboru.

Chcete být součástí světa, kde se design setkává s kvalitou a inovací? Hledáme posilu do týmu.

Jaké budou Vaše úkoly a co Vás čeká?

Pro zajištění veškerých administrativních činností, které podporují nebo přímo řeší činnosti a požadavky v rámci naší pobočky v Praze, pro plynulou spolupráci s účetním oddělením v oblasti fakturace a uzavírání zakázek hledáme motivovanou a organizačně zdatnou asistentku s běžnou znalostí anglického jazyka, která se připojí k našemu dynamickému týmu.

Pokud máte chuť pracovat v příjemném prostředí a podporovat naše aktivity, rádi Vás poznáme.

Jaké budou Vaše úkoly?

  • Podpora obchodního týmu v každodenních činnostech.
  • Zajištění podkladů pro fakturace a vystavování faktur.
  • Veškeré administrativní činnosti v rámci obchodního procesu.
  • Organizace schůzek a cestovních plánů.
  • Přímá spolupráce s kolegy v kanceláři i v rámci Holdingu.
  • Zajišťování veškerých činností spojených s chodem kanceláře.
  • Zajišťování základních marketingových činností - správa facebooku, správa Linkedin, spolupráce s personálním a obchodním oddělením společnosti v této oblasti
  • Správa databází a zákaznických informací
  • Příprava reportů a analýz pro vedení
  • Další administrativní úkoly dle potřeby

Co od Vás očekáváme a co je výhodou?

  • SŠ/VŠ vzdělání (obor obchod, ekonomie nebo příbuzný výhodou)
  • Máte praktické zkušenosti alespoň 1 rok?
  • Máte znalost anglického jazyka? (další jazyky výhodou)
  • Máte vynikající komunikační schopnosti?
  • Máte odpovědný a pečlivý přístup?
  • Pracujete rád/a v týmu, ale i samostatně?
  • Jednáte rád/a s klienty?
  • Máte výborné znalosti práce s MS Office? (znalost IS Pohoda vítána)
  • Máte organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost?
  • Máte ŘP skupiny B?

No, tak to jste člověk přesně do našeho týmu.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje v týmu, který se nebojí nových výzev.
  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • 25 dní dovolené.

Pokud máte chuť pracovat v inspirujícím a dynamickém prostředí a pomáhat nám vytvářet krásné prostory, neváhejte a zašlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Každého ze zájemců předem žádáme, aby se podrobně seznámil s náplní práce společnosti i s jejím výrobním programem na www.unibon.cz, kde zcela jistě získá lepší přehled o tom, co společnost dělá. Podmínky ohodnocení a spolupráce budou předmětem osobního pohovoru. Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti