Hledáme NOVÉHO člena na linku pneumatik. Mzda až 41 600Kč!????

Jméno/Firma
Comac jobs s.r.o.
Pracoviště
Česká republika
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu!

Více informací: zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

Manipulace s pneumatikami a disky
Vychystávání ze skladu
Detailní vizuální kontrola

Co od Vás očekáváme:

Fyzická zdatnost
Manuální zručnost
Ochota pracovat v třísměnném provozu (N/O/R)

Co Vám můžeme nabídnout:

Základní mzda 33 100Kč
Měsíční bonus 8 500Kč
5 dní dovolené NAVÍC
Roční bonus
Stravenkový paušál
Po zaučení možnost přestupu do kmene

„Máte zájem? Dejte nám vědět na tel. číslo zobrazit tel. číslo
Nebo nás navštivte na adrese: Pražská 16, 280 02, Kolín

Váš tým Comacjobs

Benefity

  • Dovolená navíc