Recepční / Vhodné pro důchodce

Jméno/Firma
soft palm z. s.
Pracoviště
Praha
Úvazek
Plný, Zkrácený
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Zdravotnictví, farmacie
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme soft-palm, zapsaný spolek a provozujeme Hospic Malovická. Poskytujeme služby paliativní lůžkové – hospicové péče pro pacienty v terminálním stavu nemocí onkologických, interních a neurologických.

Náplň práce:

  • náplň práce recepčního spočívá především v infornování zdravotnickcých zařízení, rodin pacientů, případně i pacientů
  • přijímání žádostí o přijetí, případně dalších dokumentů – elektronickou formou
  • vhodné pro pracovníky, kteří již nepracují v akutní zdravotní péči, ale chtějí uplatnit svoje zkušenosti z oboru

Co od Vás očekáváme:

  • odpovědnost
  • dobrý přístup k rodinám pacientů při informování
  • smysl pro týmovou práci

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dotované závodní stravování
  • klidné pracovní prostředí
  • parkoviště

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště