Automechanik (m/ž) - Až 50 000,- ????

Jméno/Firma
KLIM cars s.r.o.
Pracoviště
Petřvaldská 624, Stará Ves nad Ondřejnicí
Požadované jazyky
Čeština
Profese
Strojírenství
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme společnost poskytující služby v oblasti autodopravy a servisu osobních a dodávkových vozidel. Do nově otevřeného autoservisu hledáme kolegu / kolegyni na pozici: Servisní mechanik / automechanik.

Nabízíme slušné zázemí s moderním vybavením ve společnosti, kde je vůle a chuť se rozvíjet a posouvat.

Náplň práce:

  • Provádění oprav a údržby osobních a dodávkových vozidel
  • Případné provádění svářečských prací

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v oboru
  • Práce vhodná i pro absolventy se zájmem o obor
  • Zručnost a fyzickou zdatnost
  • Chuť učit se novým věcem
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzda 31 - 50 tis.kč dle zkušeností a praxe
  • Výkonnostní bonusy
  • Zkrácená směna na 7,5 hodin
  • Plně hrazené obědy
  • Odborná školení
  • Jistotu dlouhodobé práce na dobu neurčitou
  • Přestávku na oběd v rámci osmihodinové pracovní doby

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování