HLEDÁ SE BRUSIČ (37-40.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Máš již nějaké základní zkušenosti s broušením povrchů? Ať už profesionálně, či doma ve své dílně? Vyznáš se v technické dokumentaci? Hledáme šikovného kutila na broušení povrchů! Zajímá tě tato práce? Tak neváhej a zašli životopis!

Náplň práce:

* Broušení menších/větších hliníkových konstrukcí vibračními bruskami
* Tmelení, vrtání, frézování
* Práce podle výkresové dokumentace

Co od Vás očekáváme:

* Vzdělání SOU (výhodou technický obor)
* Základní zkušenost s broušením (i jako domácí kutil)
* Základní orientace v technické dokumentaci
* Manuální zručnost
* Ochotu pracovat na 3 směny
*** Momentálně probíhá dvousměnný provoz po 8 hodinách, do budoucna je naplánován přechod na třísměnný provoz

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Osobní ohodnocení, bonusy, prémie, příplatky
* Pečlivé zaškolení je samozřejmostí
* Příspěvek na dopravu, penzjiko, životko
* Stravenky
* Svozový autobus z Úzké a Ústředního hřbitova, Rajhradu
* Místo výkonu práce: Brno

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště