Skladník 35.000Kč + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000,- | Rudná u Prahy

Jméno/Firma
Triangle Recruitment CZ s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Společnost Triangle Recruitment CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 a je dceřinou společností firmy Triangle Recruitment Ltd., která vznikla v Anglii v roce 1995.

Jsme mezinárodní personální agentura, která firmám nalezne kvalitní zaměstnance a Vám, kteří nemáte práci, najde nové zaměstnání. Naše společnost Triangle nabízí komplexní personální služby. Hledáte práci, nebo nové zaměstnance? Obraťte se na odborníka, kterým Triangle v personální oblasti určitě je!

Náplň práce:

Sháníte práci v příjemném kolektivu a umíte s nízkozdvihem s nášlapem? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás!

Pro významného klienta v oblasti krmiva pro domácí mazlíčky hledáme skladníky/pickery pro sklad v Rudné u Prahy. Tato práce obnáší obsluhu skladové techniky a nakládku/vykládku kamionů, balení zásilek, základní administrativu apod. Jedná se o práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolegy k tomu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se ozvat na naši bezplatnou telefonní linku zobrazit tel. číslo nebo na e-mail e-mail přes odpovědní formulář, budeme se těšit na Vaše reakce!

Co od Vás požadujeme:

· praxi s nízkozdvižným vozíkem s nášlapem
· praxi s paletovým vozíkem
· praxi se scannerem
· umět psát latinkou

Co Vám můžeme nabídnout:

· smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr)

· základní mzdu 23.000 Kč + bonus 12.000 Kč

· náborový příspěvek ve výši 10 000,-

· mimořádné odměny, narozeninové bonusy a po zkušební době i firemní produkty k platu zdarma

· občerstvení na pracovišti (obědy za 20 Kč)

· možnost ubytování a záloh

· příspěvek na ubytování nebo dopravu až do výše 3.000 Kč

· dovolenou 20 dní ročně

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště