Operátor výroby (práce na 2 směny, náborový bonus 15 000 Kč)

Jméno/Firma
Snoeks Automotive CZ s.r.o.
Pracoviště
Teplice
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Hledáte práci na 2 směny v čistém prostředí? Chcete se podílet na výrobě zajímavých a nevšedních komponentů a nástaveb do užitkových vozů? Nabízíme Vám možnost stát se členem výrobního týmu stabilní nizozemské firmy s více než 65letou tradicí, která sídlí v průmyslové zóně III v Krupce u Teplic.

Co Vás čeká?

  • Montáž a kompletace dílů určených pro přestavby dodávek

Očekáváme, že

  • Jste manuálně zručný/á
  • Jste pracovitý/á, spolehlivý/á, pečlivý/á, ochotný/á učit se nové věci
  • Máte smysl pro disciplínu, dodržování pracovních postupů i pořádku
  • Jste flexibilní a nemáte problémy s pravidelnou docházkou
  • Zkušenosti s VZV výhodou

Nabízíme

  • Nadstandardní příplatek za práci přesčas
  • Týden dovolené NAVÍC (celkem 5 týdnů)
  • Náborový bonus 15 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
  • Hlavní pracovní poměr přímo v kmenu
  • 13. plat
  • Stravenkový paušál
  • Bonus za doporučení nového zaměstnance 15 000 Kč
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Flexi poukázky
  • Firemní akce

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště