PLC Programátor

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Požadované jazyky
Angličtina
Profese
Technika, elektrotechnika a energetika
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jste technický typ a zajímá Vás oblast technologií, programování a automatizace?

Není pro Vás žádná novinka oblast PLC a říkají Vám něco pojmy jako např. Siemens, TIA Portal nebo Allen Bradley a angličtina pro Vás není problém?

Pokud Vás zajímají další informace k pozici, zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi spojím.

Tato pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty/kandidátky tak i absolventy, kteří chtějí získat zkušenosti v mezinárodním prostředí (na mezinárodních projektech).

Popis pozice:

  • Programování řídicích aplikací na základě funkčních specifikací
  • Testování funkcí interně a se zákazníkem
  • Uvádění zařízení do provozu u zákazníka
  • Dokumentování průběhu projektu a vytváření technické dokumentace

Profil kandidáta:

  • Kandidát, který má SŠ vzdělání v oboru elektro s praxí min 5 let nebo kandidáta s VŠ vzděláním v oboru elektro (klidně i bez praxe)
  • Zkušenosti v oblasti automatizace a programování PLC (absolventy zaučíme)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (spolupráce se zahraničními zákazníky i komunikace v rámci týmu)
  • Ochotu cestovat je pro nás výhodou, ale ne podmínkou
  • Samostatnost a chuť pracovat v mezinárodním týmu

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Každoroční revize mezd, roční finanční bonus
  • Možnost práce z domova (Home Office) s finančním příspěvkem
  • MultiSport karta, Fluxee benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Finanční příspěvek přímo do mzdy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Kancelář s dobrou dopravní dostupností, pro zaměstnance dojíždějícího z okolí Ostravy firemní parkoviště
  • Volno navíc při mimořádných životních událostech
  • Firemní akce (Vánoční večírek, teambuildingy a další)
  • Možnost zvýhodněného volání i pro soukromé účely
  • Slevy u našich partnerů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění