Servisní technik informačních technologií

Jméno/Firma
Axes Computers, s.r.o.
Pracoviště
Plzeň
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pro naši provozovnu v Plzni hledáme servisního technika informačních technologií.

Náplň práce:

  • oprava, instalace a nastavení softwaru v koncových IT zařízeních (notebook, PC, mobil)

  • správa a nastavení aktivních síťových prvků, kamerových systémů, EZS

  • opravy a údržba hardware výpočetní techniky

  • správa a konfigurace síťové infrastruktury

  • instalace, konfigurace a správa serverů

Požadujeme:

  • minimálně úplné střední odborné nebo SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

  • alespoň základní znalosti z oboru náplně práce

  • schopnost práce v kolektivu, pečlivost, smysl pro zodpovědnost a samostatnost

  • zdravotní stav vhodný pro uvedenou pracovní pozici a trestní bezúhonnost

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr, plný úvazek

  • pružná pracovní doba

  • vhodné i pro absolventy - zaškolíme a zaučíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení

  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravu 115 Kč/den, zdravotní volno, možnost prodloužení dovolené, možnost pořízení mobilního telefonu dle vlastního výběru, zaměstnanecké slevy)

  • stabilní zázemí ryze české společnosti s více než dvacetiletou historií

  • rozmanitou práci v mladém kolektivu

  • možnost uplatnit své zkušenosti, znalosti a nápady

Informace pro uchazeče:

Místo pracoviště: Plzeň, Kollárova 1

Nástup: podle dohody, ideálně 10/2024 - 02/2025

Doplňující informace: Mgr. Jiří Blažek, 377 354 173, blazek@axes.cz

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete prosím informace o vás nebo váš strukturovaný životopis spolu s telefonickým a emailovým kontaktem na adresu prace@axes.cz nebo zavolejte na tel. číslo 377 354 173.