Truhlář / montážník nábytku a veletržních expozic - mzda až 48 600 Kč/měsíc

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Vyškov
Úvazek
Plný, Zkrácený, Živnostenský list, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

VÝSTAVNICTVÍ PRAHA, a.s.

Zabýváme se výrobou nábytku do komerčních prostor, reklamních zařízení, interiérových prvků a dekorací pro komerční veletrhy, muzeální výstavy, eventy a vzorkovny. Realizace probíhají nejenom na území ČR, ale i v EU.

Náplň práce:

  • 80 % zpracováváme DTD, LTD a MDF

  • v menším objemu i lakujeme jako další povrchovou úpravu, využíváme služeb dýhárny

  • výroba má k dispozici CNC formát 2x3 m a zámečnickou dílnu, v rámci společnosti využíváme i velkoplošný tisk

Vzhledem k objemu práce přijímáme absolventy, ale je i místo pro vedoucího, viz mzdové rozpětí.

Požadujeme:

  • vyučení v oboru truhlář, není nutná předchozí praxe, v případě, že nejste vyučen v oboru, je nutná min. praxe na truhlářské dílně min. 3 roky

V případě dovednosti připravovat výkresovou dokumentaci kariérní postup zaručen.

Výhodou:

  • ŘP sk. B

  • Jazyková výbava

Nabízíme:

  • práci na HPP, brigáda či OSVČ

  • firemní oblečení

  • možnost si napracovat hodiny, možnost přesčasů

  • školení

  • možnost ubytování

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na dopravu

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • občerstvení na pracovišti

  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Mzdové ohodnocení 24 600 - 48 600 Kč/měsíc (odměny dle typu, rozsahu a dovedností).

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody