Skladník - manuální práce / multitasking - Warehouse Worker - Manual Duties / Multitasking

Jméno/Firma
A - DIREKT, s.r.o.
Pracoviště
Libčice nad Vltavou
Úvazek
Plný, Zkrácený, Brigáda
Vytvořeno
10. 10. 2024

Skladník - manuální práce / multitasking

Do našeho týmu v Libčicích nad Vltavou hledáme spolehlivého a motivovaného skladníka!

Náplň práce:

  • Ruční manipulace se zbožím ve skladu

  • Plnění a balení objednávek

  • Pomoc při drobných výrobních úkonech

  • Výpomoc ostatním oddělením dle potřeby

Požadavky:

  • Povinné: Znalost angličtiny a/nebo italštiny

  • Silná pracovní morálka a schopnost pracovat samostatně

  • Schopnost zvedat a nosit středně těžká břemena

  • Vynikající smysl pro detail a přesnost

  • Týmový hráč s pozitivním přístupem

Nabízíme:

  • Konkurenční mzdu 32 000 Kč čistého měsíčně

  • Příležitost pracovat v rychlém a dynamickém prostředí

  • Skvělou týmovou atmosféru

Jste pracovitý a spolehlivý člověk, kterého baví pestrý pracovní den? Máte dobrou znalost anglického a/nebo italského jazyka? Pokud ano, rádi bychom vás slyšeli!

možnost pracovat na částečný úvazek nebo brigádně

Svůj životopis a motivační dopis zašlete na adresu luciano@adirekt.cz

Warehouse Worker - Manual Duties / Multitasking

We are looking for a reliable and motivated Warehouse Worker to join our team in Libčice nad Vltavou!

Responsibilities:

  • Manual handling of goods in the warehouse

  • Order fulfillment and packaging

  • Assisting with small manufacturing tasks

  • Supporting other departments as needed

Requirements:

  • Mandatory: English and/or Italian proficiency

  • Strong work ethic and ability to work independently

  • Ability to lift and carry moderate weights

  • Excellent attention to detail and accuracy

  • Team player with a positive attitude

We offer:

  • Competitive salary of 32,000 CZK netto per month

  • Opportunity to work in a fast-paced and dynamic environment

  • Great team atmosphere

Are you a hardworking and reliable individual who enjoys a varied workday? Do you have strong English and/or Italian language skills? If so, we want to hear from you!

possibility to work part time or brigada

Please send your CV and a cover letter to luciano@adirekt.cz