BUSSINES UNIT MANAGER/KA (AŽ 130 000 KČ)

Jméno/Firma
Tresjob
Pracoviště
Louny
Vytvořeno
10. 10. 2024

Máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive a hledáte si nové pracovní uplatnění, novou výzvu, kde byste svou přirozenou autoritou pomáhal/a společnosti dosahovat reálné výrobní cíle? Chcete pracovat ve společnosti, která půjde vstříc Vašim nápadům a inovacím? Již na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost!

Mezinárodní výrobní společnost, naprostá špička ve svém oboru, hledá novou posilu do týmu na pozici:

CO VÁS ČEKÁ?

  • Řízení výrobních operací: Budete mít na starosti kompletní dohled nad svěřeným výrobním procesem a zajištění, že daná výroba běží hladce a efektivně

  • Optimalizace procesů: Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit naše výrobní postupy a zvýšit produktivitu

  • Vedení týmu: Odpovědnost na svém úseku za výrobu, BOZP, kvalitu, logistiku, údržbu a inženýring

  • Kontrola kvality: Zajištění, že všechny výrobky splňují naše vysoké standardy kvality a bezpečnosti

  • Správa zdrojů: Efektivní využívání materiálů, zařízení a pracovní síly k dosažení optimálních výsledků

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Zkušenosti na obdobné pozici v automotive

  • Silné organizační a manažerské schopnosti

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

JAKOU MÁ PŘIDANOU HODNOTU SPOLEČNOST?

  • Můžete zde počítat s otevřeností a transparentností, jedině tak může fungovat dlouhodobý vztah

  • Nabízí jistotu zaměstnání i v této nejisté době, firma používá zdravý selský rozum

  • Maximální podpora kolegů a vedoucího při Vaší adaptaci

  • Zkušený náborář Vás provede výběrovým řízením od začátku až do jeho úspěšného konce

  • Příspěvky a benefity, které Vám pomohou snížit Vaše životní náklady a zpříjemní pracovní i osobní život

  • Pozitivní vibrace, které budete zažívat nejen v den výplaty :O)

* Místo výkonu práce: okolí Žatce