HLEDÁME TECHNIKA ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘE S VÁŠNÍ PRO MECHANIKU! (40 - 50 000 KČ)

Jméno/Firma
Tresjob
Pracoviště
Chlumec nad Cidlinou
Vytvořeno
10. 10. 2024

Jste duší elektrikář, kterého baví hydraulika a pneumatika nebo ho tyto oblasti zajímají? Chcete pracovat ve firmě pro kterou automatizace není cizí slovo? Chcete si za svou kvalitně odvedenou práci kvalitně vydělat? Chtěli byste pracovat ve společnosti, kde vládne dobrá atmosféra, všichni tahají za jeden provaz a kde si firma svých zaměstnanců váží? Pokud k tomu všemu uvítáte nepřetržitý provoz v režimu krátký/ dlouhý týden, tak už na nic nečekejte a zašlete nám svůj životopis.

Do mezinárodní výrobní společnosti v královéhradeckém okrese, naprosté špičky ve svém oboru, hledáme nového člena týmu na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ A MECHANIK V JEDNOM! (40 - 50 000 KČ)

CO VÁS ČEKÁ?

  • Provádění pravidelných revizí a údržby výrobních strojů a zařízení - zajistíte, že všechny stroje budou v perfektním stavu a připraveny k provozu

  • Diagnostika a opravy poruch - rychle a efektivně identifikujete a odstraníte jakékoliv závady na zařízení

  • Optimalizace - aktivně hledáte a implementujete zlepšení pro zvýšení efektivity a spolehlivosti zařízení

  • Spolupráce s týmem - komunikujete a spolupracujete s ostatními členy týmu, aby byla zajištěna plynulost výroby

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Středoškolské vzdělání technického směru

  • Platnou elektro vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6 a vyšší

  • Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti (Pokud ještě nemáte zkušenosti, ale chtěli byste se učit, dejte nám o sobě vědět a něco vymyslíme)

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém, 12ti hodinovém, provozu

  • Znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou

JAKOU MÁ PŘIDANOU HODNOTU SPOLEČNOST?

  • Můžete zde počítat s otevřeností a transparentností, jedině tak může fungovat dlouhodobý vztah

  • Společnost nabízí jistotu zaměstnání i v nejisté době, firma používá zdravý selský rozum

  • Je zde pro Vás empatický vedoucí a přátelský kolektiv, který Vám pomůže s adaptací v novém pracovní prostředí

  • Zkušený náborář Vás provede výběrovým řízením od začátku až do jeho úspěšného konce

  • Příspěvky a benefity, které Vám pomohou snížit Vaše životní náklady a zpříjemní pracovní i osobní život

  • Pozitivní vibrace, které budete zažívat nejen v den výplaty

* Místo výkonu práce: 15 minut cesty z Chlumce nad Cidlinou

Je ve Vašem okolí někdo, koho by tato nabídka zaujala? Řekněte mu o nás!