Elektromechanik/údržbář v plastikářské výrobě

Jméno/Firma
CWS, s.r.o.
Pracoviště
Ledeč nad Sázavou
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Co Vás čeká:

  • Provozní elektromechanik/údržbář provádí na základě požadavku od nadřízeného nebo směnových mistrů opravu, údržbu a seřízení strojů a výrobních zařízení

  • Zjišťuje elektrické a mechanické příčiny závady stroje či zařízení, komunikuje s obsluhou, pracuje s technickou dokumentací

  • Provádí pravidelnou údržbu a opravy všech strojů a zařízení, tak aby byly zajištěny technické podmínky chodu a prevence jejich poruch

  • Vyplňuje a eviduje dokumentaci související s opravami strojního zařízení, dále servisních zásahů, výkaz práce, aj.

  • Hlídá platnost revizí veškeré technologie a jiných zařízení

  • Informuje obsluhu a vedení o způsobu vyřešení technického problému a zároveň předání informací o předcházení a zamezení výskytu daného problému

  • V případě potřeby objednává materiál a součástky potřebné pro provoz a splnění požadavku

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:

  • SOU, SŠ elektro - podmínkou (ideálně znalost slaboproud i silnoproud)

  • Vyhláška 50, min. § 6.

  • Nutná schopnost čtení elektrických a elektrotechnických výkresů. Alespoň okrajové znalosti strojních výkresů, mechaniky a hydrauliky

  • Řidičský průkaz sk. B.

  • Schopnost pracovat v týmu, ale i samostatně

  • Preciznost, pečlivost, vlastní iniciativa a nápady

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr se zkušební lhůtou

  • zaměstnání u dynamicky se rozvíjející střední firmy (do 50 zaměstnanců)

  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • 5 týdnů dovolené

  • zaměstnanecké benefity:

    • stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den

    • měsíční prémie až do výše 10 000 Kč

    • bonusy za mimořádně vykonanou práci

    • příspěvek na penzijní pojištění 2 500 Kč

    • vzdělávací kurzy

    • služební auto

    • telefon

Informace o volné pracovní pozici:

  • Adresa: CWS, s. r. o., Výrobní závod Ledeč nad Sázavou, Nádražní 4, 584 01, ČR

  • Požadované vzdělání SOŠ, SOU, vyhláška 50, min. § 6

  • Benefity: měsíční prémie, stravenky, bonusy za mimořádně vykonanou práci, příspěvek na penzijní pojištění, služební telefon a automobil

  • Typ pracovního poměru: HPP

  • Délka pracovního poměru: na dobu určitou

  • Typ smluvního poměru: pracovní smlouva, zkušební doba 6 měsíců

Kontakt: Ing. Kristýna Králová, IEn. , tel. +420 608 395 525, e-mail: kralova@cws.cz

Pokud Vás naše nabídka oslovila a splňujete naše požadavky, zašlete prosím Váš životopis.