Stavbyvedoucí

Jméno/Firma
ELEKTRO-FLEXI s.r.o.
Pracoviště
Lutín
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Co vás čeká:

* Vést proces přípravy a realizace zakázky

* Příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek

* Kalkulace vlastních stavebních prací

* Zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, včetně přiřazení těchto nákladů

* Příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi

* Spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení

* Agenda související se změnami během výstavby (rekalkulace, změnové listy..)

Požadujeme:

* ŘP skupiny B

* SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnické nebo stavebního směru

* Znalost norem, materiálů a technologických postupů

* Organizační a komunikační schopnosti

* Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

* Aktivní přístup k práci

* Praxe v oboru vítána

* Nástup ihned

* Uživatelská znalost MS Office

* Znalost Kross, Auto Cad výhodou

 Nabízíme:

* Práci na hlavní pracovní poměr

* Zajímavou a různorodou práci

* Jistotu stabilního zaměstnání

* Práce v jednosměnném provoze

* Mobilní telefon, notebook

* Flexibilní pracovní doba

Životopis zašlete na email: pgalda@elektroflexi.cz a do předmětu uveďte Stavbyvedoucí případně jako odpověď na inzerát.