Konstruktér / technolog - nástupní mzda od 45 000 Kč/měsíc (m/ž)

Jméno/Firma
RECRUITER s.r.o.
Pracoviště
Jihlava
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

PRIMONT, spol. s r.o.

Zhotovujeme ocelové a sádrokartonové konstrukce, zámečnické výrobky, světlíky a kazetové podhledy. Zajišťujeme také servis, případné opravy, údržbu a úpravy.

Náplň práce:

  • zpracování návrhu konstrukce pro investora

  • zpracování výrobní dokumentace pro výrobu

  • konstruování v CAD systému

  • tvorba 3D vizualizací

  • autorský dohled nad realizovanými zakázkami

  • úzká spolupráce s výrobní dílnou

  • příprava podkladů pro realizace

Požadujeme:

  • SŠ technického zaměření (stavební, strojní)

  • konstruování v CAD systému a programu PTC Creo

  • praxe na technické pozici/strojním oboru

  • orientace v technické dokumentaci

  • ŘP sk. B

  • samostatnost, spolehlivost, loajalita

  • schopnost rozhodovat a řešit technické problémy

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • služební mobilní telefon

  • služební automobil

  • motivační mzdový systém postavený na výsledcích

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky

  • kvalitní pracovní oděv a vybavení

  • možnost podílet se na rozvoji společnosti

  • možnost ubytování v rámci areálu firmy

Nástupní mzda od 45 000 Kč/měsíc.

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis přes tlačítko "Odpovědět" nebo nám zavolejte přímo na náš tel.: 775 309 723.