Pracovník v sociálních službách

Jméno/Firma
SOPRE CR o.p.s.
Pracoviště
Chrudim
Úvazek
Zkrácený
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Předpokládaný nástup: dle dohody

Pracovní úvazek: 0,5 - pracovní doba 15.00- 19.00 hod

Počet volných míst: 1

Pracovní náplň:

  • Kontakty  s  klienty sociální  služby , obsluha vrátnice

Požadavky na pozici:

  • Kurz pracovníka v sociálních službách (možnost absolvovat do 18 měsíců)

  • trestní bezúhonnost,

  • dobrý psychický a fyzický stav,

  • znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v sociální oblasti,

  • příplatky na stravné

  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.

Výhodou je:

  • řidičský průkaz skupiny B.

Práce je vhodná i pro osoby pobírající částečný invalidní důchod nebo aktivního starobního důchodce.

Kontaktní osoba: Ing. Dana Pilařová, ředitelka organizace tel.737 708 224 email:dana.pilarova@soprecr.cz

Adresa : Tovární 1114, Chrudim tel. 469 315 021

Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky v době 8.00 -16.00 hod.