SPECIALISTA/SPECIALISTKA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Jméno/Firma
PILOUS, spol. s r.o.
Pracoviště
Lužec nad Vltavou
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Místo působiště: Lužec

Poměr: HPP

Typ úvazku: plný úvazek

Datum nástupu: ihned

Co vás čeká?

  • plánování mezinárodních/vnitrostátních doprav

  • telefonická a emailová komunikace se zákazníky

  • proaktivní vyřizování a správa požadavků zákazníků

  • každodenní komunikace s poskytovateli doprav

  • zadávání a aktualizace dat v informačním systému

  • zpracování objednávek od jejich obdržení po dodávku k zákazníkovi

  • každodenní komunikace a spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • znalost AJ na komunikativní úrovni

  • aktivní znalost MS Office (Word, Excel) - podmínkou

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost

  • komunikační schopnosti

  • zodpovědnost

Co nabízíme?

  • jistotu stabilního zaměstnání v turbulentní době

  • PC a mobilní telefon

  • závodní stravování

  • vzdělávací kurzy, odborná školení a možnost rozšiřování kvalifikace

  • zajímavou a různorodou práci

  • skvělý tým kolegů a spolupracovníků

  • pokud zvládnete práci Specialisty a prokážete manažerské schopnosti a dovednosti, nabízíme možnost rychlého kariérního postupu

Vaší výhodou, nikoli podmínkou, před ostatními uchazeči bude

  • praxe na obdobné pozici

  • znalost NJ

  • znalost problematiky doprav

  • znalost SAP B1

Kontakt

Pokud Vás pozice zaujala nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, neváhejte kontaktovat naše personální oddělení: mail: hr@pilous-packaging.com

nebo Martu Vitoušovou, naši personalistku: mail: marta.vitousova@pilous-packaging.com , tel.: +420 601 112 246