ASISTENT/KA ÚSEKU NÁKUPU

Jméno/Firma
PILOUS, spol. s r.o.
Pracoviště
Loučeň
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Místo působiště: Loučeň

Poměr: HPP

Typ úvazku: plný úvazek

Datum nástupu: ihned

Co vás čeká?

  • zpracování podkladů pro rozhodování ředitele úseku

  • vedení kompletní administrativy pro úsek nákupu

  • zadávání objednávek do systému a kontrola souvisejících faktur

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

  • SŠ s maturitou

  • praxe na pozici odborné asistentky

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office

  • řidičský průkaz sk. B

  • výborné organizační schopnosti

  • vysoké pracovní nasazení a samostatnost

  • flexibilita

Co nabízíme?

  • příspěvek na stravování

  • firemní jazyková výuka

  • možnost dalšího školení a vzdělávání

  • mobilní telefon a notebook

  • stabilní dlouhodobé zaměstnání v prosperující rodinné mezinárodní firmě

Vaší výhodou, nikoli podmínkou, před ostatními uchazeči bude

  • znalost systému SAP

  • německý jazyk

Kontakt

Pokud Vás pozice zaujala nebo potřebujete jakékoliv doplňující informace, neváhejte kontaktovat naše personální oddělení: mail: hr@pilous-packaging.com

nebo Martu Vitoušovou, naši personalistku: mail: marta.vitousova@pilous-packaging.com , tel.: +420 601 112 246