OBCHODNĚ - TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Jméno/Firma
ROC-Galvanik, s.r.o.
Pracoviště
Domažlice
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

Náplň práce:

  • Komunikace a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky i akviziční činnost, vedení obchodních jednání, příprava podkladů pro uzavírání obchodních smluv

  • Sestavování kalkulací cen služeb a tvorba cenových nabídek

  • Čtení technických výkresů výrobků

  • Evidence obchodních případů

  • Zpracování podkladů pro výrobní dokumentaci

  • Poskytování technického poradenství zákazníkům

  • Analýza trhu

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru, vhodné je i vzdělání v oboru obchodního managementu, marketingu nebo příbuzných oborech

  • Předchozí zkušenosti vítány, ale zaškolíme i absolventy bez praxe

  • Znalost německého nebo anglického jazyka

  • Zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup, empatii, komunikativnost, technické myšlení, ochotu neustále se vzdělávat

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve stabilní rodinné firmě s velmi přátelským kolektivem

  • Zaškolení zkušenými kolegy

  • Možnost využití firemní jídelny

  • Stravenkový paušál a jiné firemní benefity

  • Bezplatné parkování přímo v areálu firmy

  • Motivující finanční ohodnocení

  • HPP na jednu směnu, rozložení pracovní doby dohodou

Nástup možný ihned

V případě dotazů kontaktujte personální oddělení: p. Marie Štípková, tel. 379 300 128.

Životopisy zasílejte na adresu: kariera@roc-galvanik.cz