SKLADNÍK - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ (34.000 Kč + bonusy)

Jméno/Firma
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Chcete pracovat pro úspěšnou společnost se stabilním zázemím?
Máte praxi ze skladu a uvažujete nyní o profesní změně?
Jste zodpovědný a pracovitý člověk?

Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis! Hledá se nový parťák do přátelského kolektivu na pozici:

Náplň práce:

* Naskladňování a vyskladňování produktů
* Expedice výrobků
* Práce s vysokozdvižným vozíkem
* Práce s interním informačním systémem
* Spolupráce s ostatními odděleními
* Další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Co od Vás očekáváme:

* SŠ vzdělání
* Praxi na pozici skladník + fyzická zdatnost podmínkou!
* Uživatelská znalost práce na PC
* Průkaz VZV
* Samostatný a zodpovědný přístup
* Čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zaměstnání v zavedené obchodní společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Volné víkendy, pracovní doba na jednu směnu
* Stravenky
* Přátelský kolektiv
* Práce v čistém prostředí

* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště