⋙ Vedoucí projekční skupiny ⋘

Jméno/Firma
mBlue Czech, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou mít největší přínos pro týmy našich firemních klientů. A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby společností s potřebami zaměstnanců.

O nás

Máte zkušenost v projektování pozemních staveb? Máte zájem řídit tým projektantů nejen po odborné stránce, ale i jako jejich vedoucí? Pak pro vás máme ve stabilní a inovativní české společnosti perfektní příležitost - kontaktujte nás!

Náplň práce:

  • Zastřešení projekční části firmy: budete mít na starost odborné vedení projektů, manažerské řízení týmu a komunikaci s dodavateli, veřejnou správou i investory.
  • Koordinace projektantů: budete řídit a rozvíjet tým projektantů, koordinovat jejich práci a zajišťovat dodržení kvality a termínů.
  • Zodpovědnost za projekty: budete zastupovat společnost na klíčových jednáních s dodavateli, investory a státní správou

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v projektování nebo projektovém řízení: zkušenosti s výstavbou bytové a občanské vybavenosti jsou nutností.
  • Manažerské schopnosti: ideálně zkušenosti s vedením týmu projektantů a touha rozvíjet svůj tým.
  • Schopnost zastupovat firmu: komunikativnost a profesionální vystupování při jednáních s dodavateli, veřejnou správou a investory.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zázemí inovativní české společnosti s tradicí od roku 2009.
  • Možnost profesního rozvoje a aktivní účast na vytváření nové organizační struktury.
  • Flexibilní podmínky spolupráce, které umožní sladit práci s vašimi osobními potřebami.
  • Skvělý tým a příležitost ovlivňovat projekty, které mají smysl a dopad.

Pokud hledáte pozici, kde můžete růst nejen odborně, ale i osobnostně, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci!

Benefity

  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí