➡️NÁSTROJÁŘ -- Nástupní Bonus / 13. a 14. mzda

Jméno/Firma
MAXIN'S People Czech, s.r.o.
Pracoviště
Ostrava
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Pro našeho významného klienta, se sídlem v Mošnově (15 minut z Ostravy, zastávka MHD přímo před firmou a bezproblémový dojezd na každou směnu) hledáme NÁSTROJÁŘE. Dáváme šanci i Juniorním kandidátům!

Náplň práce:

  • Budete se starat o demontáž, opravu a opětovnou montáž forem.
  • Budete se starat o preventivní údržbu forem.

Co vám můžeme nabídnout?

  • Mzdu odpovídající Vašim zkušenostem - se vším všudy si i junior odnese více než je průměr regionu!
  • Nástupní Bonus
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní - 1100 Kč / měsíčně
  • Příspěvek na dojíždění 2,5 kč na každý ujetý kilometr z práce a do práce za každý den!
  • Stravenkový paušál
  • 13. a 14. mzda!
  • Zastávka MHD a přímý spoj z Ostravy!

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenost s obdobnou pracovní pozicí / vzdělání technického směru
  • Ochotu pracovat ve 3 -směnném provozu + 1 víkendová směna v měsíci
  • Svářečský průkaz výhodou
  • VZV průkaz výhodou

PRACOVNÍ POZICE JE VHODNÁ I PRO JUNIORNÍ KANDIDÁTY.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis. My se Vám poté do 24 hodin ozveme a možnost pracovního uplatnění probereme! (Zaslání životopisu je podmínkou pro zařazení do výběrového řízení. Reakce bez přiloženého životopisu nebudou kontaktovány).

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště