⋙ Projektant/Koordinátor pro inovativní energetický projekt ⋘

Jméno/Firma
mBlue Czech, s.r.o.
Pracoviště
Praha
Profese
Stavebnictví a reality
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Naším posláním je lidi propojovat. V oceánu lidských schopností, zkušeností, talentů a osudů hledáme osobnosti, které budou mít největší přínos pro týmy našich firemních klientů. A uchazečům o zaměstnání hledáme pracovní prostředí a týmy, ve kterých nejlépe uplatní svůj potenciál a budou se cítit příjemně. Propojujeme potřeby společností s potřebami zaměstnanců.

O nás

Buďte součástí revoluce v energetice a pomáhejte měnit budoucnost dodávek tepelné energie!

Náš klient je společnost vyvíjející inovativní řešení v oblasti dodávek tepla a chladu. Využívá k tomu obnovitelný zdroj – řeku – a technologii tepelných čerpadel. Jejich řešení je nejen ekologické, ale zároveň efektivní a ekonomické.

Do svého dynamického týmu hledají technicky zaměřeného projektového manažera a/nebo projektanta, který bude zodpovědný za koordinaci projekce energovodů.

Náplň práce:

  • Spolupráce na tvorbě a kontrola projektové dokumentace, participace na technických řešeních a získávání podkladů
  • Komunikace a organizace v rámci projektu stavby energovodu v zastavěném území
  • Podpora souvisejících technických celků – tj. zdrojů a předávacích stanic – zejména v části propojení s energovodem

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Orientace a zkušenost s projekcí liniových staveb (energovody, plynovody, kanalizace a vodovody či další)
  • Auto CAD
  • Orientace v energetické a stavební legislativě výhodou
  • Autorizace ČKAIT výhodou
  • Komunikativnost, samostatnost, týmová spolupráce

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pružnou pracovní dobu, možnost částečného home office
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo OSVČ
  • 25 dnů dovolené
  • Pracoviště v Praze 5
  • Podílet se na zajímavém projektu a rozvoji oboru teplárenství a chlazení

Jste technicky zdatní, máte zájem o inovativní projekty a chcete se podílet na změně budoucnosti dodávek tepelné energie? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Klíčová slova: "projektový manažer", "seniorní projektant", "energovody", "obnovitelné zdroje", "tepelná čerpadla"

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Přátelské prostředí