Dělník/Dělnice Do Výroby Plastových/Hliníkových Oken /Polná - Ranní Směna

Jméno/Firma
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
Pracoviště
Resslova 1046, Polná
Profese
Prodej a obchod
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již 32 let vyrábíme exkluzivní kompozitní, plastová a hliníková okna a jsme prima česká, rodinná firma. U nás v DAFE vyrábíme okna vysoké kvality.

Hledáme pracovníky, kteří mají kladný vztah k práci, jsou pečliví, samostatní a šikovní.

Náplň práce:

Práce spočívá v montážních činnostech a kompletaci  hliníkových oken.

Co od Vás očekáváme:

  • ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, flexibilita
  • výuční list

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zaměstnání na moderním pracovišti v Polné
  • přátelské prostředí menšího týmu
  • 25 dnů dovolené
  • stravenkový paušál /stravné 116Kč za den přímo do výplaty/
  • vynikající stravování ve firemní jídelně
  • zaměstnanecká mobilní telefonní síť – výhodné volání i pro rodinné příslušníky
  • poskytování pracovních oděvů
  • příspěvek na dopravu
  • mimořádné pololetní odměny za splnění plánů
  • věrnostní program DAFE, DAFE – PLAST FOND-SPORT, DAFE – PLAST FOND TÁBORY
  • vánoční odměny dle hospodářského výsledku firmy

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště