Klempíř (35.000 - 48.000 Kč)

Jméno/Firma
AC Jobs, s.r.o.
Pracoviště
Brno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Jste vyučen v oboru strojírenství a máte praxi v oblasti tváření kovů? V tom případě nám zašlete Váš životopis a vítejte v našem týmu!

Náplň práce:

* Práce podle výkresové dokumentace
* Práce s měřidly a ručními i jinými nástroji
* Rovnání plechů

Co od Vás očekáváme:

* Vyučení a praxi ve strojírenském oboru
* Orientaci v technické a výkresové dokumentaci
* Ochotu pracovat ve 3S provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Nadstandartní příplatky za práci přesčas, za noční a práci o víkendu
* Půlroční prémie až 12.000 Kč
* Příspěvek na dopravu
* Příspěvek na stravování a závodní jídelnu
* 25 dní dovolené

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště