Obsluha nakladače - pouze 1 směna

Jméno/Firma
ManpowerGroup s.r.o.
Pracoviště
Hradec Králové
Profese
Doprava , logistika a zásobování
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Právě hledáme nového kolegu na pozici obsluhy kolového nakladače, který se chce stát členem menšího velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti.

Pokud již máte předchozí zkušenosti ze stavebnictví či výrobní společnosti s obsluhou obdobných strojů, neváhejte mi zaslat svůj životopis!

Těšit se můžete na podporu kolegů, odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy a pestrou pracovní náplň v jednosměnném provozu.

Popis pozice:

  • mechanické zpracování kovových odpadů
  • třídění kovového materiálu dle dané specifikace
  • obsluha stavebních strojů (kolového nakladače)
  • spolupráce s ostatními kolegy a mistrem
  • práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta:

  • předchozí praxe ve stavebnictví/ ve výrobní společnosti
  • zkušenosti s obsluhou kolového nakladače/ jeřábu apod.
  • řidičský průkaz sk. B
  • platný jeřábnický/ vazačský průkaz výhodou
  • strojní průkaz na kolový nakladač výhodou
  • manuální zručnost a fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • základní mzdu 194 Kč/h + osobní ohodnocení
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně
  • proplácení přesčasů
  • příspěvek na stravování do mzdy
  • příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění