Provozní manažer

Jméno/Firma
HGS, a.s.
Pracoviště
Huťská 371, Kladno
Profese
Řemeslné a manuální práce
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost, která staví na pevných základech přátelského prostředí a dobrého kolektivu. Aktuálně rozšiřujeme náš tým provozních manažerů, kteří hrají klíčovou roli v zajišťování plynulého chodu naší firmy.

Pokud hledáte práci, kde si cení lidského přístupu, týmové spolupráce a zároveň možností profesního růstu, pak jste na správném místě. Přidejte se k našemu týmu provozních manažerů a staňte se součástí společnosti, která se neustále rozvíjí a kde každý den přináší nové výzvy a příležitosti.

Náplň práce:

Vaše hlavní úkoly:

  • Koordinace a řízení jednorázových úklidových projektů od začátku až do konce.
  • Plánování a organizace pracovních směn a alokace zdrojů.
  • Kontrola kvality provedených úklidů a zajištění spokojenosti zákazníků.
  • Spolupráce s klienty na specifikaci požadavků a přizpůsobení úklidových služeb.
  • Sledování a vyhodnocování výkonu týmu a úklidových procesů.
  • Řízení rozpočtu a plánování nákladů spojených s úklidovými službami.
  • Řešení problémů a zajištění efektivní komunikace mezi týmem a klienty.

Co od Vás očekáváme:

  • Min. 3 roky zkušeností na podobné pozici, ideálně v oblasti úklidu.
  • Silné organizační a plánovací schopnosti.
  • Výborné komunikační dovednosti a schopnost vést tým.
  • Znalost pracovních postupů a standardů v oblasti úklidu.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a řešit problémy operativně.
  • Znalost MS Office a schopnost pracovat s úklidovými softwary výhodou.
  • Flexibilitu a ochotu pracovat podle potřeby, včetně víkendů a svátků.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Smluvní vztah na hlavní pracovní poměr.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní bonusy).
  • Roční bonusy v závislosti na hospodářském výsledku.
  • Služební automobil k soukromému užívání.
  • Firemní notebook a telefon s datovým tarifem.
  • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění.
  • 20 dní dovolené plus 5 sick days.
  • Firemní slevy a půjčky.
  • Volné vstupy pro celou rodinu do ZOO Praha,Jump Park - Praha nebo aquapark Kladno.
  • Rádi společně slavíme významná výročí ať už firemní nebo zaměstnanecká.
  • Navýšení dovolené po odpracovaných letech.

Těšíme se na Vaše reakce a případnou osobní schůzku, kde si můžeme u šálku kávy promluvit o možnostech spolupráce.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
  • Parkoviště