Prodavač-Ka V Cukrárně

Jméno/Firma
Martin Čech
Pracoviště
Masarykova 52/84, Rudná
Profese
Gastronomie a pohostinství
Požadované jazyky
Čeština
Vytvořeno
10. 10. 2024

O pozici

O nás

Jsme rodinná přátelská cukrárna v Rudné s vlastní výrobnou a prodejnou v jedné budově. Máme za sebou bohatou zkušenost a ještě více spokojených zákazníků. Naší prioritou je kvalita, čestvé suroviny, vyvážená chuť a pečlivé zpracování. To obnáší i odpovídající přístup k práci a to nejen ve výrobně, ale i v prodejně. Každý zaměstnanec je pro nás velmi důležitý, protože práce každého z nich se v konečném důsledku odráží i ve výsledku celé firmy. Proto jim věnujeme extra péči a soustředíme se na jeho každodenní spokojenost v zaměstnání.

Náplň práce:

- prodej zákusků, dortů, chlebíčků a dalších doplňkových cukrářských výrobků

- příprava a prodej kávy/čaje a dalších studených a horkých nápojů

- průběžné doplňování zboží

- udržování čistoty, pořádku a úklid

Co od Vás očekáváme:

- příjemné a milé vystupování

- spolehlivost

- rychlost a flexibilita

- ochota pracovat i o víkendech

Co Vám můžeme nabídnout:

- garance pravidelné a poctivé výplaty

- flexibilita při změně pracovní doby v nastaveném pracovním měsíci

- osobní individuální ohodnocení za dobře vykonávanou práci

- velmi přátelský a usměvavý pracovní kolektiv

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí