Rehabilitační lékař/lékařka

Jméno/Firma
CKP Roseta
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Do našeho týmu hledáme REHABILITAČNÍHO LÉKAŘE. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, úvazek dle dohody (0,4-0,8). Přivítáme také zájemce o práci malého rozsahu (4-5 hodin týdně) na základě dohody o provedení práce

Očekáváme:

  • atestaci z RFM nebo minimálně základní kmen

  • empatii, zájem o komplexní přístup a týmovou práci, psychosomatiku

  • ochotu se dále rozvíjet a vzdělávat

Rámcová pracovní náplň:

  • Individuální práce s pacientem, vyšetření, stanovení diagnostického a terapeutického procesu

  • Konzultace v rámci týmu lékařů, fyzioterapeutů, psychologů

  • Účast na komplexních psychosomatických vyšetřeních a nastavení vhodné individuální terapie pro pacienta

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou odbornou práci v prestižním zařízení

  • stabilitu zavedené společnosti, příjemné pracovní prostředí

  • zázemí týmu lékařů, fyzioterapeutů a psychologů

  • motivující platové ohodnocení

  • zařazení do kariérního systému s možností profesního růstu

  • 5 týdnů dovolené, kurzové volno pro účast na externím vzdělávání, sick days

  • příspěvky na vzdělávání, rozsáhlý systém interního vzdělávání (supervize, intervize, interní semináře, odborné kurzy)

  • příspěvek na penzijní či životní pojištění

  • e-Benefity

  • příspěvek na stravování

  • zaměstnanecké slevy na služby a produkty zařízení až 50% a slevy též pro rodinné příslušníky