Servisní technik krbových kamen a krbových vložek

Jméno/Firma
ROMOTOP, spol. s r.o.
Pracoviště
Suchdol nad Odrou
Vytvořeno
10. 10. 2024

ROMOTOP spol. s r. o., Komenského 325, Suchdol nad Odrou vypisuje výběrové řízení na pracovní místo servisní technik krbových kamen a krbových vložek.

Pracovní náplň:

  • pozice s přímým osobním kontaktem se zákazníky

  • zaškolení na středisku montáže a osvojení si techniky konstrukčního zpracování krbových kamen a krbových vložek ve výrobě.

  • příjem, vyhodnocení a vyřizování zákaznických reklamací od odpovědného koordinátora centra odd. služeb zákazníkům

  • provádění servisních činností a oprav krbových kamen a krbových vložek u zákazníků

  • komunikace a řešení problémů se zákazníky a obchodními partnery v rámci péče o zákazníky

  • plnění úkolů v rámci servisní dílny (opravy, rekonstrukce, dílenské práce apod.)

Požadavky:

  • minimálně SŠ odborné vzdělání s maturitou zaměření technického směru (ideálně v oboru mechanik, strojní zámečník či automechanik), znalost svařování výhodou

  • schopnost čtení technické výkresové dokumentace

  • znalost anglického/německého jazyka výhodou

  • uživatelskou znalost práce s PC (nástroje sady Microsoft Office a práce s internetem)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • časová flexibilita, ochota cestovat a schopnost rychle se učit novým věcem

  • komunikační schopnosti:

    • asertivita / asertivní jednání, prozákaznická orientace a vstřícnost

    • výborné komunikační dovednosti

    • schopnost týmové i samostatné práce

  • manuální zručnost a technická zdatnost

  • samostatnost a spolehlivost

  • pečlivost a důslednost

  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr

  • profesionální přístup kolektivu

  • profesní rozvoj ve vztahu se zákazníkem

  • motivující finanční ohodnocení

  • 5 týdnů dovolené

  • stravenky v hodnotě 150,-Kč

  • příspěvek na dovolenou, Vánoce + podíl na zisku

  • možnost životního pojištění

  • nástup ihned

Zájemci o uvedené pracovní místo se mohou na podrobnosti informovat na personálním oddělení, telefon: 517 075 813. Vaše přihlášky včetně strukturovaného životopisu v českém jazyce zasílejte e-mailem na adresu machacova.svatoslava@romotop.cz, případně na adresu: ROMOTOP spol. s r.o., personální oddělení, Komenského 325, Suchdol nad Odrou, 742 01, a to do 10. 10. 2024.