Personalista/ka

Jméno/Firma
Národní technická knihovna
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

CARDS (Czech Academic and Research Discovery Services) patří do kategorie tzv. individuálních projektů systémových Operačního programu Jan Ámos Komenský spolufinancovaného Evropskou unií. Cílem systémových projektů je podpořit prioritní rozvoj národní informační infrastruktury pro oblast výzkumu a vývoje, u projektu CARDS konkrétně v oblasti informačních služeb ve směru optimalizace využívání a sdílení informačních zdrojů všech typů, zejména nákladných elektronických zdrojů pořizovaných v rámci projektu CzechELib. Realizátorem projektu CARDS je Národní technická knihovna v Praze.

Národní technická knihovna (NTK) je největší a nejstarší knihovna technické literatury v České republice. Její primární funkcí je poskytování odborných informačních zdrojů a služeb jak studentům, pedagogům a vědeckým a výzkumným pracovníkům v technických a aplikovaných vědeckých oborech, tak firmám a zájemcům o technické informace z řad nejširší veřejnosti. NTK chce být špičkovým centrem vědecko-technických informací a akademických i firemních služeb, a tak podporovat výzkum, vývoj, vzdělávání a inovace na národní, evropské i světové úrovni.

Baví Vás pečovat o zaměstnance? Jste komunikativní a pečlivý/á? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Vedení komplexní personální agendy a příprava podkladů pro mzdy.

  • Podpora vedoucích pracovníků a ostatních zaměstnanců v pracovněprávních otázkách.

  • Zajištění nástupního a výstupního procesu včetně veškerých změn v pracovněprávních vztazích.

  • Zpracování reportů a dalších úkolů dle pokynů vedoucích pracovníků.

  • Zajišťování agendy jmenovaných funkcí.

  • Spolupráce na zlepšování a zefektivňování HR procesů.

Co požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání.

  • Praktickou znalost pracovněprávní další příslušné legislativy.

  • Minimálně 5 let praktické zkušenosti na pozici personalisty.

  • Velmi dobrou znalost práce na PC (zejména MS Word, Excel).

  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci personální agendy, spolehlivost.

Výhodou bude:

  • Znalost programu Elanor Global Java.

  • Zkušenosti na pozici personalisty ve státní správě.

Co nabízíme:

  • Plný pracovní úvazek na dobu určitou 1 roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.

  • Práce v příjemném prostředí Kampusu Dejvice.

  • Stabilitu státní příspěvkové organizace.

  • Možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy).

  • Benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, Narozeninový den, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, karta AMG umožňující volný vstup do vybraných muzeí a galerií).

  • Platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách (11. platová třída - rozmezí 25 280 Kč - 37 170  Kč), po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Prosíme o zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu pomocí odkazu na našich stránkách.

Výběrové řízení je zamýšleno jako dvoukolové. Uchazeči, kteří vyhoví výše zmíněným požadavkům, budou pozváni k pohovoru. Vybraní uchazeči poté obdrží dodatečně termín 2. kola výběrového řízení.

Případné dotazy zodpoví Gabriela Streicherová, tel. 232 002 613, mobil 778 453 029.