Knihovník/Knihovnice II.

Jméno/Firma
Národní technická knihovna
Pracoviště
Praha
Vytvořeno
10. 10. 2024

Pracujete rádi s knihami? Jste pečlivý/á, fyzicky zdatný/á a máte smysl pro detail? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Kontinuální čištění knih jak manuálně, tak i za použití čistícího stroje Depulvera.

  • Budete provádět mytí regálů a očistu stroje Depulvera a svého pracoviště.

Co očekáváme:

  • SŠ vzdělání.

  • Dobrá znalost českého jazyka.

  • Ochota učit se.

  • Skutečný zájem o práci s knihami.

  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a fyzickou zdatnost.

Co nabízíme:

  • Práce na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně), pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

  • Zajímavou a smysluplnou práci v přátelském kolektivu.

  • Práce je vhodná pro absolventy, ale i pro starší a fyzicky zdatné.

  • Pracoviště v moderní budově uprostřed technického kampusu (VŠCHT, ČVUT, ÚOCHB) v pražských Dejvicích s dobrou dopravní dostupností.

  • Benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, Narozeninový den, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, karta AMG umožňující volný vstup do vybraných muzeí a galerií).

  • Platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách - 7. platová třída v rozmezí 18 680 Kč - 27 260 Kč.

Nástup možný od 1. 11. 2024.

Motivační dopis a životopis s komentovaným přehledem dosavadní praxe zasílejte pomocí odkazu na našich stránkách.

Vybrané uchazeče pozveme k výběrovému řízení. Pokud vybereme do druhé fáze výběrového řízení uchazeče, jejichž profily lépe odpovídají našim požadavkům, dáme vám vědět.

Případné dotazy zodpoví Gabriela Streicherová, tel. 232 002 613, mobil 778 453 029